myTinyTodo (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Show
th: แสดง

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Hide
th: ซ่อน

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: Notes:
th: หมายเหตุ:
