myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Active
ur: فعال
