Nagios monitoring (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Warning
gl: Alerta

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list
