Nagios monitoring (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Modules
cs: Moduly

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Warning
cs: Varování

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Critical
cs: Kritický

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list
