Nagios monitoring (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Modules
el: Μονάδες

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Unauthorized
el: Μη εξουσιοδοτημένο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Requires: !module-list
el: Εξαρτάται από: !module-list

en: Required by: !module-list
el: Απαιτείται από: !module-list
