Nagios Monitoring (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list
