Nagios Monitoring (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Modules
sk: Moduly

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Warning
sk: Varovanie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Critical
sk: Kritické

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list
