Nagios Monitoring (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list
