Nagios Monitoring (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Requires: !module-list
vi: Yêu cầu: !module-list

en: Required by: !module-list
vi: Cần thiết bởi: !module-list

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
