Nagios Monitoring (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list
