Name Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Filter
ast: Filtru

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Other
ast: Otru

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Text field
ast: Campu de testu
