Name Field (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
