Name Field (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Other
kk: Басқа

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады
