Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Сьпіс

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Settings
be: Наладкі

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
