Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: Reset
bg: Възстанови

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: hidden
bg: скрит

en: Titles
bg: Заглавия

en: Filter
bg: Филтър

en: here
bg: тук

en: Other
bg: Други

en: Labels
bg: Етикети

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bg: Лесното за разчитане от машина име може да съдържа само малки букви, цифри и долни черти.
