Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listigi

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: hidden
eo: kaŝita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
eo: La maŝinlegebla nomo devas konsisti nur el minusklaj literoj, numeroj, kaj substrekoj.
