Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Filter
gl: Filtro

en: Other
gl: Outro

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima
