Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Other
ku: هیتر

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Text field
ku: خانەی دەق
