Name Field (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: elemino

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sq: Emri i lexueshëm nga makina duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra dhe simbole nënvizimi.
