Name Field (7.x-1.10) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: yes
jv: ya

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: here
jv: nag kéné

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Text field
jv: Field tèks

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Examples
jv: Contoné

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin kudu nggunaknā huruf cilik, angka lan garis ngisor.

[ctx: name]
en: and
jv: lan
