Name Field (7.x-1.10) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: yes
mn: тийм

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: hidden
mn: далд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Text field
mn: Текст талбар

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.
