Name Field (7.x-1.11) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Real name
se: Albma namma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: Fields
se: Giettit
