Name Field (7.x-1.11) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: yes
si: ඔව්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
