Name Field (7.x-1.12-rc1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Real name
ca: Nom real

en: yes
ca: sí

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: hidden
ca: ocult

en: Titles
ca: Títols

en: Options
ca: Opcions

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Plain text
ca: Text pla

en: here
ca: aquí

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Plain
ca: Pla

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Full
ca: Complet

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Text field
ca: Camp de text

en: System default
ca: Valor per defecte del sistema

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Examples
ca: Exemples

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: Raw
ca: Cru

en: contains
ca: conté

en: Default format
ca: Format predeterminat

en: Output
ca: Sortida

en: Inherit
ca: Hereta

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: %title field is required.
ca: El camp %title és obligatori.

en: Contains any word
ca: Conté qualsevol paraula

en: has word
ca: conté alguna paraula

en: Contains all words
ca: Conté totes les paraules

en: has all
ca: conté tot

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: El nom llegible-per-la-maquina hauria de contenir sols lletres en minúscula, números i guions baixos.

en: Title display
ca: Visualització del títol

en: Enabled components
ca: Habilita components
