Name Field (7.x-1.12-rc1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: yes
sl: da

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Options
sl: Možnosti

en: Field type
sl: Tip polja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: System default
sl: Privzeto

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: %title field is required.
sl: Polje '%title' je potrebno obvezno izpolniti.
