Name Field (7.x-1.12) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: yes
mg: eny

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany
