Name Field (7.x-1.12) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
