Name Field (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Real name
ne: साचो नाम

en: yes
ne: हो

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: no
ne: हैन

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Contains
ne: समावेश

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Examples
ne: उदाहरण
