Name Field (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: yes
gu: હા

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

[ctx: name]
en: and
gu: અને
