Name Field (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Title
gl: Título

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Real name
gl: Nome real

en: yes
gl: si

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: hidden
gl: oculto

en: Components
gl: Compoñentes

en: Titles
gl: Títulos

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: here
gl: aquí

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Plain
gl: Simple

en: Full
gl: Completo

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Text field
gl: Campo de texto

en: System default
gl: Opcións predefinidas polo sistema

en: Examples
gl: Exemplos

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: contains
gl: contén

en: Output
gl: Saída

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: %title field is required.
gl: O campo %title é obrigatorio.

en: Contains any word
gl: Que conteña calqueira das palabras

en: has word
gl: ten palabra

en: Contains all words
gl: Contén todas as palabras

en: has all
gl: ten todas

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: O nome lexíbel pola máquina debe conter só letras minúsculas, números e trazos baixos.

en: Custom formats
gl: Formatos personalizados
