Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Public
af: Publiek

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Unknown
af: Onbekend

en: type
af: tipe

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: home
af: tuis

en: Other
af: Ander

en: Moderate
af: Modereer.
