Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: type
am: ዓይነት

en: Email
am: ኢሜይል

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Clear
am: አጥራ
