Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Public
be: Публічнае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Unknown
be: Невядомы

en: type
be: тып

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Details
be: Падрабязна

en: Other
be: Іншыя

en: Select
be: Выбраць

en: Loading
be: Загружаецца
