Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Notes
bg: Бележки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: type
bg: тип

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: Caching
bg: Кеширане

en: Details
bg: Детайли

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Other
bg: Други

en: Clear
bg: Изчисти

en: Select
bg: Избери

en: Loading
bg: Зареждане
