Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
