Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: type
bo: རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Other
bo: གཞན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད
