Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: home
br: degemer
