Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Event
bs: Događaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: type
bs: tip

en: Options
bs: Opcije

en: Details
bs: Detalji

en: Address
bs: Adresa

en: Events
bs: Događaji
