Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Public
ka: საჯარო

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: type
ka: ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Create
ka: შექმნა

en: Details
ka: დეტალები

en: Other
ka: სხვა

en: Position
ka: პოციზია

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება
