Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: type
kk: түр

en: Create
kk: Қосу

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Other
kk: Басқа
