Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали
