Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Unknown
sl: Neznan

en: type
sl: tip

en: Options
sl: Možnosti

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Loading
sl: Nalagam
