Namecards (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: type
sq: lloji

en: Create
sq: Krijo

en: Details
sq: Hollësi

en: Other
sq: Tjetër
