Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: type
ast: triba

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Create
ast: Crear

en: Caching
ast: Caché

en: Details
ast: Detalles

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar
