Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Public
cs: Veřejná

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Notes
cs: Poznámky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: type
cs: typ

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Details
cs: Detaily

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Events
cs: Události

en: Other
cs: Jiné

en: Position
cs: Pozice

en: Close
cs: Zavřít

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Browse
cs: Procházet

en: Clear
cs: Vymazat

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Select
cs: Vybrat

en: Loading
cs: Načítání
