Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: type
eo: tipo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Create
eo: Kreu

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia

en: Position
eo: Loko

en: City
eo: Urbo
