Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Country
ga: Tír

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Events
ga: Imeachtaí

en: City
ga: Cathair

en: Surname
ga: Sloinne
