Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: type
hy: տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Loading
hy: Բեռնում
