Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: type
jv: tipe

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: Caching
jv: Tembolok

en: Details
jv: Lengkapé

en: Other
jv: Liyané

en: Loading
jv: Ngemot
