Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: type
km: ប្រភេទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក
